Ana sayfa

Jiangyin Haida Rubber and Plastic Co., Ltd.

iyi kalite EPDM kauçuk conta satış için
iyi kalite EPDM kauçuk conta satış için
Ben sohbet şimdi

Jiangyin Haida Rubber and Plastic Co., Ltd.

1 2 3
Jiangyin Haida Rubber and Plastic Co., Ltd. Jiangyin Haida Rubber and Plastic Co., Ltd. Jiangyin Haida Rubber and Plastic Co., Ltd.
overview from gate office building overview of factory

Şirket ayrıntıları:

İş türü : Üretici
Ana Pazar : Dünya çapında
Markalar : HAIDA
No. Çalışanları : 500~600
Yıllık satış : 70 Million-80 Million
Yıl kurulan : 1998
İhracat p.c : 20% - 30%

Jiangyin Haida kauçuk ve plastik A.ş., önde gelen üretici kauçuk ve plastik mühür sanayi Çin'olduğunu.
Haida güçlü ve bol teknik kaynaklara sahiptir. R&D ve üretim alanında 130'dan fazla profesyonel teknisyen vardır; Buna ek olarak, her türlü gelişmiş yazılım ve donanım ekipman vardır. Buna dayanarak, Haida malzeme araştırma ve ürün tasarımı gibi sistemik hizmet sağlayabilir. Bir devlet yüksek teknoloji kurumsal onaylı Haida da aralarında öğeler var. 5 devlet buluşun patent bağımsız fikri mülkiyet haklarının 40'tan fazla öğeleri vardır.
Üst satırların kauçuk ve plastik ürünleri sanayi Çin Haida üretim kapasitesine açıktır. Orada iki gelişmiş üretim hatları karıştırma merkezimizde, otuzdan fazla lastik ve plastik ekstrüzyon hatları ve fazla yüz kauçuk makineleri her türlü güç tuşuna basın.
Ürünlerimiz inşaat, tünel, deniz, konteyner, araç ve demiryolu sektöründe yaygın olarak uygulanır. Müşterilerinin tüm dünyada kapsar ve pazar payı önemli ürün iç pazardaki No.1 olduğunu.
, Tarafından ISO9001: 2000, ISO/TS16949 ve ISO14001, Haida administrates kendisini tam olarak kalite yönetim ürün geliştirme, üretim ve onun yönetim gerçekleştirerek sertifikalı.
"Kaliteli ve yüksek verim, sürekli iyileştirilmesi, teknik yenilik ve samimi hizmet" değişmeyen Kalite kılavuz çizgileri var. Tutkulu, düşünceli, hızlı ve yüksek verimli hizmet konsepti ile her müşterinin talep Haida tatmin edecek.

İletişim bilgileri
Jiangyin Haida Rubber and Plastic Co., Ltd.

İlgili kişi: Mr. Richard Xu

Tel: 86-510-86231958

Faks: 86-510-86237641

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)